Právna doložka

© Copyright

Obsah týchto webových stránok je chránený autorským právom. Použitie stránok, ich častí alebo modifikácia pre komerčné alebo politické účely je viazaná na predchádzajúci písomný súhlas prevádzkovateľa eshopu Chcem vysávať (ďalej len "spoločnosť"). Tlačenie, kopírovanie alebo sťahovanie súborov pre čisto súkromné účely je povolená.

Značky, názvy a logá

Všetky názvy produktov na týchto webových stránkách sú značkou VACS, bez ohľadu na to, či sú označené symbolom © nebo ne.

Záruka a zodpovednosť

Informácie na týchto webových stránkách boli vytvorené s maximálnou starostlivosťou. Prevádzkovateľ www stránok je vďačný za každú informáciu, ktorá pomôže ku zlepšení obsahu stránok. Tieto informácie budú bezodkladania zpracované do obsahu stránok. Spoločnosť sa tak isto snaží, aby informácie boli vždy aktuálné. Aj napriek starostlivému zostaveniu stránok, nepreberá spoločnosť zodpovednosť za správné poskytnutie informácií. Použitie informácií je čisto vlastné riziko užívateľa. Prevádzkovateľ www stránok nie je zodpovedný za akékoľvek technické poruchy alebo výpadky, ktoré sú mimo kontrolu. Táto webová stránka má čisto informatívny charakter. Na základe informácií uvádzaných na týchto webových stránkách sa nedá uplatňovať žiadné právné nároky. Spoločnosť môže obsah týchto stránok kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúcich oznámení.

Hyperlinky

Stránky tretích strán, na ktoré sa môžu odkazovať hyperlinky z týchto stránok, nie sú ovplyvnené spoločnosťou. Spoločnosť nie je zodpovedná za ich obsah, pokiaľ to tam nie je vyslovene uvedené. Spoločnosť nedoporučuje stránky tretích strán, pokiaľ to tam nie je vyslovene uvedené. Spoločnosť nie je zodpovedná za externý obsah, ktorý je na stránkách tretích strán.

Online dispute resolution (ODR)

Informácie o urovnaní sporu online: Europská komisia poskytuje platformu pre urovnanie sporu online (OS). Táto platforma má byť miestom pre mimosúdné urovnanie sporov, ktoré sa týkajú zmluvných povinností online kupných zmlúv a online služobných zmlúv. Odkaz na platformu http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Nadštandardná garancia

100% ZÁRUKA NA VRÁTENIE TOVARU

môžete vrátiť tovar do 3 mesiacov od nákupu a to bez udania dôvodu

môžete vrátiť aj rozbalené balenie sáčkov

môžete vrátiť balenie aj v prípade, že jeden sáčok je už použitý a chýba z balenia