MIELE

Všetky ponúkané modely vrecká do vysávačov značky MIELE sú plnohodnotnou alternatívou za originálné sáčky do vysávačov MIELE Hyclean. Za priaznivú cenu získate kvalitné sáčky do vysávača s dlhodobou životnosťou. Sáčky sú vyrobené z päťvrstvovej antibakteriálnej netkanej textílie, sú vhodné pre upratovacie aktivity a zaručujú veľmi efektívnú filtráciu zmiešaného prachu a nečistôt. S ohľadom na ich veľmi jemnú filtráciu, nie sú tieto sáčky vhodné pre nasávanie popoľa a brúseného a jemného stavebného prachu. Objednáky posielame do 24 hodin od ich prijatia. Záruku na vrátenie tovaru máme do 3 mesiacov bez udania dôvodu. Telefón zákazníckej podpory je +421 948 844 990 alebo nám napíšte na e-mail info@chcem-vysavat.sk.

Overené našimi zákazníkmi

Viac ako 86 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 597 recenzií).

Tovar rýchlo doručený a pekne zabalený. Môžem len odporučiť

01. 12. 2023

Vrecká som potreboval súrne, zavolal som im, poprosil o čím skoršie dodanie a tovar prišiel na druhý deň :) Klobúk dole!

01. 12. 2023

Ľudia zlatí, keby sme si všetci plnili povinnosti ako tento obchod, tak nielen celá Európa a aj celý svet by nás chcel dobehnúť !!! Som maximálne spokojný so službou, ktorú spoločnosť ponúka a aj realizuje a aj keď som nenávidel vysávanie, teraz si ho nedám zobrať. Gratulujem Vám, škoda, že politici si z Vás neberú príklad ( jednoducho, rýchle a bezpečne ).

01. 12. 2023

Nadštandardná garancia

100% ZÁRUKA NA VRÁTENIE TOVARU

môžete vrátiť tovar do 3 mesiacov od nákupu a to bez udania dôvodu

môžete vrátiť aj rozbalené balenie sáčkov

môžete vrátiť balenie aj v prípade, že jeden sáčok je už použitý a chýba z balenia