GOBLIN FAM

Kvalitný vysávač potrebuje kvalitné vrecko do vysávača. Preto ponúkame naše sáčky do vysávačov značky VACS. Antibakteriálna netkaná textília zachytí mnoho násobne menšie čiastočky než je prach. To je jej veľká výhoda oproti papierovému sáčku. Vrecká do vysávačov VACS sú vďaka päťvrstvovej antibakteriálnej netkanej textílií vysoko kvalitné a zabraňujú usadzovaniu nečistôt vo Vašom vysávači. Objednajte si väčšie balenie vreciek do vysávača a získajte tak jedno, alebo dve balenia zadarmo, prípadne dopravu a dobierku ZADARMO! Máme k dispozícií aj expresnú expedíciu - objednaný tovar odosielame do 24 hodín od potvrdenia objednávky. Telefón zákazníckej podpory je +421 948 844 990 alebo nám napíšte na e-mail info@chcem-vysavat.sk.

Overené našimi zákazníkmi

Viac ako 87 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 626 recenzií).

Ľudia zlatí, keby sme si všetci plnili povinnosti ako tento obchod, tak nielen celá Európa a aj celý svet by nás chcel dobehnúť !!! Som maximálne spokojný so službou, ktorú spoločnosť ponúka a aj realizuje a aj keď som nenávidel vysávanie, teraz si ho nedám zobrať. Gratulujem Vám, škoda, že politici si z Vás neberú príklad ( jednoducho, rýchle a bezpečne ).

01. 12. 2023

Tovar rýchlo doručený a pekne zabalený. Môžem len odporučiť

01. 12. 2023

Kúpila som tovar, ktorý som nikde nevedela nájsť. Odporúčanie obchodu, že vrecká do vysávača budú sedieť aj na moj značky Philips bola pravda.

01. 12. 2023

Nadštandardná garancia

100% ZÁRUKA NA VRÁTENIE TOVARU

môžete vrátiť tovar do 3 mesiacov od nákupu a to bez udania dôvodu

môžete vrátiť aj rozbalené balenie sáčkov

môžete vrátiť balenie aj v prípade, že jeden sáčok je už použitý a chýba z balenia