ETA

Hľadáte sáčky pre vysávače ETA? Značka ETA má dlhodobú tradíciu na slovenskom a slovenskom trhu. Aj keď sa už vysávače ETA v Česku nevyrábajú, je táto značka neustále zapísaná v srdciach zákazníkov ako kvalitná česká značka vysávačov. Preto aj my Vám ponúkame náhradné vrecká do vysávačov tejto značky z päť vrstvovej netkanej textílie, ktorá ochráni Vaše zdravie o veľa viac než papierové sáčky. Revolučná konštrukcia umožňuje vrecku zachytiť viac jemného prachu a jemných častíc než bežné papierové vrecká. Samozrejmosťou sú množstevné zľavy (čím viacej vreciek nakúpite, tým väčšiu zľavu dostanete), doprava a dobierka zadarmo. Okrem toho Vám pošleme aj darček k nákupu. Objednané vrecká expedujeme rýchlo, pretože všetky vrecká do vysávačov máme skladom. Tovar môžete vrátiť do 3 mesiacov bez udania dôvodov. Telefón zákazníckej podpory je +421 948 844 990 alebo nám napíšte na e-mail info@chcem-vysavat.sk.

Overené našimi zákazníkmi

Viac ako 87 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 626 recenzií).

Už viac krát som objednával na rôzne vysávače. Vrecká mi vždy sedeli podľa špecifikácie na stránke a zásielka vždy prišla bez problémov. Kupujem ich stále od tohto dodávateľa a som spokojný.

01. 12. 2023

Ľudia zlatí, keby sme si všetci plnili povinnosti ako tento obchod, tak nielen celá Európa a aj celý svet by nás chcel dobehnúť !!! Som maximálne spokojný so službou, ktorú spoločnosť ponúka a aj realizuje a aj keď som nenávidel vysávanie, teraz si ho nedám zobrať. Gratulujem Vám, škoda, že politici si z Vás neberú príklad ( jednoducho, rýchle a bezpečne ).

01. 12. 2023

kúpil som tu už druhý krát, skrátka som spokojný.

01. 12. 2023

Nadštandardná garancia

100% ZÁRUKA NA VRÁTENIE TOVARU

môžete vrátiť tovar do 3 mesiacov od nákupu a to bez udania dôvodu

môžete vrátiť aj rozbalené balenie sáčkov

môžete vrátiť balenie aj v prípade, že jeden sáčok je už použitý a chýba z balenia